SATISFACTORY II.

|Ďaľšia ukážka novopripravovaného „divadla hudby“ SATISFACTORY II.|

Love Will Tear Us Apart od britskej formácie Joy Division je ďaľšou hudobnou ochutnávkou Lučeničovho novopripravovaného divadla hudby SATISFACTORY II.

Love Will Tear Us Apart bola jednou z najzásadnejších skladieb Joy Division, ktoré ovplyvnili ďaľší vývoj pop music vôbec. Text skladby odzrkadľuje práve nie najlepšie a dosť komplikované manželstvo Iana Curtisa, ktoré žiaľ skončilo spolu s hudobnou kariérou sebevraždou frontmana tejto výnimočnej skupiny. Tvorba Joy Division dodnes výrazne ovpyvňuje mnohých umelcov.

Všetky nástroje, aranžmá, mixáž a spev vyprodukoval Lučenič vo vlastnom štúdiu. Satisfactory II. by malo uzrieť svetlo sveta na jeseň 2012.

 

|Lučenič zverejnil prvú nahrávku pokračovania „divadla hudby“ Satisfactory II.|

Singel I´M A BOY pôvodne od The Who je dostupný v playeri ako prvý fragment pokračovania úspešného „divadla hudby“ Satisfactory, ktoré čoskoro príde s druhým pokračovaním.

Známu rockovú odpaľovačku multiinštrumentalista Lučenič nanovo nahral a zmixoval.
Nadupaná skladba vyrovnavajúca sa s chlapčenskou identitou, nakoľko matka zaprene obliekala do dievčenských šiat svojho syna (pretože túžila mať dcéru), vznikla ešte v roku 1966 pôvodne pre rockovú operu, ktorá nebola dotiahnutá do konca. I´M a BOY sa stane samozrejme súčasťou živého playlistu nového Satisfactory II.

mojo:L (by LL web site support)